Asanseminar - درباره ما

آسان سمینار، پیرو خواست ها و ارزش های بنیانگذار خود، دکتر هرمز هارطون در صدد برآمد تا تحولی نو در محیط آموزشی فراهم آورد. از این رو برای رسیدن به این هدف، تیمی حرفه ای گرد آمد که با تکیه بر دانش و امکانات روز، زیرساخت و محیطی ایجاد کند تا بتوان در آن آسان، سریع، عادلانه، کم هزینه و سبز، بدور از هرگونه تعصب و تبعیض برای تمام افراد از هر سن و جنسیتی از اقصی نقاط کشور امکان برگزاری و یا شرکت در آموزش های علمی و مهارتی برای کسب دانش و مهارت کاربردی فراهم گردد.

در آسان سمینار، اساتید میتوانند آزاد از دغدغه های تعجیل برای رسیدن به کلاسها و سالن های کنفرانس از هر مکانی حتی خارج از کشور با انواع محتواهای آموزشی از قبیل اسلاید، پی دی اف، پاورپوینت، فایل صوتی و ویدئو به صورت زنده به تدریس مباحث آموزشی و مهارت و حتی رفع اشکال شرکت کنندگان بپردازند. به این ترتیب شرکت کنندگان در دوره ها و کلاس ها میتوانند در کمال آرامش حتی از منزل و محل کار خود در جلسات شرکت نموده و بصورت زنده در مباحث آموزشی به بحث و تعامل و رفع اشکال بپردازند.

در تمام طول برگذاری جلسات، تیمی حرفه ای برای پشتیبانی فنی و اداره جلسه در کنار اساتید و شرکت کنندگان حضور دارد تا تنها تمرکز حضار بر محتوای آموزشی کلاسها باشد.

امید است شما عزیزان در این محیط ، لذتی نو از جنس آموزش به سبک نوین را تجربه کنید.